Resetuj hasło

click to enable zoom
Ładuję Mapy
Nie znaleźliśmy żadnych wyników.
otwórz mapę
Gości
Dorośli
Wiek 13 lub więcej
0
Dzieci
W wieku od 2 do 12
0
Niemowlęta
Poniżej dwóch lat
0
Zamknij
Twoje wyniki wyszukiwania

Regulamin rezerwacji online i płatności

REGULAMIN

Regulamin rezerwacji apartamentów w platformie ApartamentySnu.pl

I. Postanowienia ogólne

Niniejszy Regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i wynajmu miejsc noclegowych w wybranym apartamencie, poprzez platformę ApartamentySnu.pl. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień Regulaminu. Umowa pomiędzy Klientem a Wynajmującym  zostaje zawarta w momencie dokonania rezerwacji on-line, za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Zawarcie umowy nie wymaga złożenia podpisów.

II. Rezerwacja

1. Celem dokonania rezerwacji, Klient rezerwuje na stronie apartamentysnu.pl pobyt w wybranym okresie. Dokonanie rezerwacji apartamentu na stronie WWW oznacza zawarcie umowy pomiędzy Wynajmującym z Klientem i związane jest z obowiązkiem dokonania zapłaty na rzecz Wynajmującego kwoty określonej w podsumowaniu rezerwacji. Na adres e-mail Klienta zostanie przesłane potwierdzenie wstępnej rezerwacji apartamentu oraz dane do dokonania płatności online. Płatności można dokonać w dowolnym momencie, ale nie później niż 24 godziny przed rozpoczęciem pierwszej doby pobytu.

1.1. W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz zgodności z prawem wszelkich procedur dotyczących rejestracji pobytu Apartamenty Snu wymagają przesłania kopii / zdjęcia dowodu osobistego głównego Gościa Apartamentu potwierdzającego zgodność danych osoby rezerwującej. Kopię należy przesłać na adres: rezerwacje@apartamentysnu.pl. Kopia dowodu jest wymagana wyłącznie przy pierwszym pobycie. Dane osobiste są archiwizowane wyłącznie w celu regulowania procedury reklamacji i ewentualnych roszczeń wynikających ze złamania regulaminu. Zgodnie z prawem do dysponowania danymi osobowymi możemy usunąć wszystkie dane osobowe Klienta w ciągu 7 dni od daty wymeldowania z Apartamentu. Zgłoszenie należy wysłać na adres: rodo@apartamentysnu.pl

1.2. Pierwszy pobyt w Apartamencie musi zostać opłacony kartą debetową / kredytową lub przelewem na konto Apartamentów Snu.

Dlaczego potrzebujemy tych danych?


2. Odwołanie rezerwacji jest możliwe w terminie do 7 dni przed pierwszą dobą pobytu i jest ono bezpłatne. W celu odwołania rezerwacji Klient może napisać e-mail do konsultanta obsługującego rezerwacje: rezerwacje@apartamentysnu.pl. Zwrot płatności nastąpi w ciągu 7 dni od dnia odwołania rezerwacji na konto lub kartę płatniczą, którą dokonano płatności. Zwrot płatności następuje automatycznie po potwierdzeniu odwołania rezerwacji przez obsługę.

3. W zarezerwowanym apartamencie Klient zobowiązuje się do przestrzegania postanowień regulaminu pobytu. Regulamin pobytu jest dostępny w każdym apartamencie.

4. Potwierdzenie rezerwacji wysłane przez Wynajmującego uwzględnia:

a) datę pobytu Klienta

b) kwotę należną do opłaty za wynajem

c) ogólne warunki rezerwacji: rodzaj apartamentu, godziny meldunku i wymeldowania

III. Operator płatności

1. Operatorem płatności w serwisie ApartamentySnu.pl jest firma Stripe.com, akceptująca wszystkie popularne karty płatnicze: Visa, MasterCard, AmericanExpress, Discover, UnionPay, JCB.

 • Wyszukiwanie zaawansowane

  Gości
  Dorośli
  Wiek 13 lub więcej
  0
  Dzieci
  W wieku od 2 do 12
  0
  Niemowlęta
  Poniżej dwóch lat
  0
  Zamknij
 • Reset Password